Zobacz więcej Pozostałe akcesoria CO

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Pozostałe akcesoria CO

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Programator LCD Flomasta bezprzewodowy
Strzałka w prawo

Programator LCD Flomasta bezprzewodowy

238
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Programator LCD Flomasta bezprzewodowy to szybki sposób na zapewnienie sobie komfortu w Twoim domu. Dzięki niemu możesz sterować systemem grzewczym i dopasowywać temperaturę pomieszczenia do pory dnia i warunków panujących na zewnątrz. Wygodny wyświetlacz LCD oraz elektroniczne przyciski sprawiają, że urządzenie jest łatwe w obsłudze. . Oszczędzajmy energię - Termostat pokojowy kontroluje ogrzewanie. Jeśli temperatura w pomieszczeniu spadnie poniżej ustalonej wartości, termostat włączy ogrzewanie. Po osiągnięciu żądanej temperatury termostat wyłączy ogrzewanie, co może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. . Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Zadbaj o właściwą temperaturę pomieszczeń, w których przebywasz na co dzień! Pomoże Ci w tym programator LCD Flomasta bezprzewodowy. Dzięki niemu możesz szybko i wygodnie sterować systemem grzewczym, aby dopasowywać temperaturę do swoich potrzeb. Regulacja w zakresie 0–40°C w krokach co jeden stopień sprawia, że urządzenie jest praktyczne i łatwe w obsłudze. Doskonale sprawdzi się w sypialni, łazience czy salonie. Jest bezprzewodowy, więc możesz go umieścić w dowolnym miejscu. Programator LCD Flomasta bezprzewodowy został wykonany z wytrzymałego tworzywa i ma estetyczny wygląd, więc bez trudu dopasujesz go do wystroju wnętrza. Czytelny wyświetlacz pozwala na szybki odczyt. W naszej bogatej ofercie znajdziesz także programatory tygodniowe, przewodowe oraz manualne.

    • Sterowanie elektroniczne przyciskami
    • Bezprzewodowy

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuProgramator tygodniowy bezprzewodowy
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    MarkaFlomasta
    Kod produktu5059340051536

    Pobierz pliki PDF

    Instrukcja obsługi