Zobacz więcej Programatory

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Programatory

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Programator mechaniczny Bemko 24 h TH35

Programator mechaniczny Bemko 24 h TH35

69,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Programator to urządzenie przeznaczone do automatycznego włączania oraz wyłączania urządzeń elektrycznych – umożliwia sterowanie oświetleniem lub wentylatorami, więc przyda się zarówno w domu, jak też w firmie. Element zainstalujesz samodzielnie lub korzystając z usług specjalisty, jeśli nie posiadasz doświadczenia w takich zadaniach.

   Cechy i zalety

    Programator przeznaczony jest do automatycznego włączania oraz wyłączania urządzeń elektrycznych, wobec czego przyda się nie tylko w mieszkaniu, ale także w firmie i innych lokalach użytkowych. Przedmiot z powodzeniem dopasujesz do własnych potrzeb, gdyż współpracuje zarówno z oświetleniem, jak też wentylatorami lub podgrzewaczami wody. Utrzymany jest w uniwersalnym szarym kolorze niewpływającym na wygląd otoczenia. Programator możesz zainstalować samodzielnie lub skorzystać z pomocy specjalisty, jeśli nie posiadasz doświadczenia w przeprowadzaniu tego typu zadań. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje programatorów, zatem z powodzeniem wybierzesz model, który najlepiej sprawdzi się w Twoim gospodarstwie domowym.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaBemko
     Głębokość produktu20mm
     Szerokość produktu70mm
     Wysokość produktu103mm
     Poziom ochronyIP20
     Napięcie zasilania230V
     Opis ustawień wyłącznika czasowego15 minut / 24 h
     Prąd znamionowy16A
     KolorSzary
     Kod produktu5901730203554