LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Prostowniki i przewody rozruchowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prostownik elektroniczny Yato 12 A 12 V 6-200 Ah

Prostownik elektroniczny Yato 12 A 12 V 6-200 Ah

348
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prostownik elektroniczny możesz wykorzystać do ładowania akumulatorów samochodowych – stanowi on urządzenie przydatne, gdy w wyniku niskiej temperatury zmniejszona zostaje ich pojemność i występują problemy z uruchamianiem silnika. Produkt przeznaczony jest do stosowania w akumulatorach typu WET. Umożliwia on jego ładowanie na trzy różne sposoby.

   Cechy i zalety

    Prostownik elektroniczny jest produktem, który z powodzeniem wykorzystasz do ładowania akumulatorów w pojazdach. Można go zastosować w samochodach osobowych i motocyklach, jak również w ciężarówkach – przeznaczony jest on do stosowania w akumulatorach mokrych typu WET. Prostownik pozwala na ich trójstopniowy proces ładowania. Pozwala on na przeprowadzenie pełnego, absorpcyjnego i konserwującego ładowania. Urządzenie zostało zaopatrzone w ekran LED, na którym wyświetlone zostają informacje o jego pracy. Dzięki temu możesz szybko kontrolować jego działanie. Produkt posiada zabezpieczenie przed nieprawidłowym podłączeniem kabli, co sprawia, że nie ulega on zniszczeniu i zapewnia łatwość użycia. Wygodę natomiast zapewnia wykończony miękkim tworzywem panel sterowania.

    • Zabezpieczenie przeciwzwarciowe oraz przeciw przeładowaniu akumulatora

    Specyfikacja techniczna

    Napięcie zasilania12V
    Ochrona przed przepięciemOchrona przed przepięciem
    W zestawieprostownik
    Kod produktu5906083983023