Zobacz więcej Prostowniki i przewody rozruchowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prostownik Sthor 12 V 6 A 90 Ah

Prostownik Sthor 12 V 6 A 90 Ah

138
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rozładowany akumulator to kłopot dla każdego kierowcy. W takiej sytuacji nieoceniony staje się prostownik LED. Urządzenie przywróci sprawność Twojego auta i umożliwi dalszą drogę. Przyda się w każdym gospodarstwie domowym i warsztacie samochodowym. W naszej ofercie znajdziesz prostowniki, które są zróżnicowane pod względem parametrów.

   Cechy i zalety

    Prostownik 12V 6A 90AH LED sprawdzi się w kryzysowych chwilach, gdy Twój akumulator odmówi posłuszeństwa. Mając go w domu, warsztacie lub bagażniku, rozwiążesz nie tylko swój problem. Pomożesz także innym kierowcom będącym w opresji. Przy pomocy tego urządzenia możesz bez problemu naładować akumulator kwasowo-ołowiowy WET w samochodzie osobowym. Zabezpieczenie przed przeładowaniem i przepięciem uchroni pozostałe elementy przed zniszczeniem. Atutem urządzenia jest wbudowany transformator toroidalny. Zapewnia nie tylko mniejsze straty na rdzeniu, ale także obniża poziom hałasu. Przy pomocy ledowego wskaźnika poziomu naładowania będziesz na bieżąco kontrolować stan i użyteczność. Prostownik LED wyposażony jest w prądowy włącznik, który znacznie ułatwia użytkowanie.

    • Posiada transformator toroidalny
    • Zabezpieczenie bezpiecznikiem przed przeładowaniem i przepięciem
    • Włącznik prądowy, ledowy wskaźnik poziomu naładowania

    Specyfikacja techniczna

    Napięcie zasilania12V
    Ochrona przed przepięciemOchrona przed przepięciem
    W zestawieprostownik
    Kod produktu5906083037795