Zobacz więcej Części zamienne do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica 16" 3/8 x 13,4 40 cm

Prowadnica 16" 3/8 x 13,4 40 cm

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prowadnica jest jednym z narzędzi niezbędnych w przydomowym warsztacie. Z jej pomocą wykonywanie domowych remontów będzie prostsze i bezpieczniejsze. Jednocześnie posiadanie prowadnicy umożliwia wykonywanie działań, które do tej pory znajdowały się poza Twoim zasięgiem. Dostępna w naszym markecie prowadnica charakteryzuje się wysoką jakością wykonania.

   Cechy i zalety

    Szukasz naprawdę wytrzymałych akcesoriów do Twoich narzędzi? Z pewnością przyda Ci się prowadnica 16" 3/8 x 13,4 40 cm, która charakteryzuje się wyjątkowo solidnym wykonaniem. Wykorzystasz ją podczas obróbki drewna w ogrodzie oraz podczas prac remontowo-budowlanych. Zapewni Ci ona bezpieczeństwo oraz sprawne działanie. Prowadnica została wykonana z wysokiej jakości stali. Przekłada się to na jej wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Wyróżnia się także doskonałą trwałością nawet podczas dużego nacisku. Dzięki temu będziesz mógł jej używać przez długi czas. Twój sprzęt z prowadnicą okaże się niezwykle funkcjonalny i naprawdę niezastąpiony. Szukasz innych akcesoriów do swojej pilarki? Sprawdź ofertę produktów sieci sklepów budowlanych Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałStal
     KompatybilnośćGY9304, YT4380, YT4645, SF7J112, CE22-OS-G, CE20-O-S, CE20-NS-H
     Kod produktu5902490723917