Zobacz więcej Części zamienne do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica Bisk Oregon 35 cm x 1,3mm

Prowadnica Bisk Oregon 35 cm x 1,3mm

118
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prowadnica to część wymienna do pilarki pozwalająca na samodzielną naprawę lub konserwację urządzenia. Przeznaczona jest do zakładania łańcuchów tnących, więc jest niezbędnym elementem wyposażenia pilarki. Wykonana ze stali będzie pełniła swoją funkcję przez długi czas, ponieważ materiał ten cechuje się znakomitą wytrzymałością mechaniczną.

   Cechy i zalety

    Prowadnica przeznaczona jest do samodzielnego naprawiania pilarki – stanowi jeden z elementów wyposażenia tego urządzenia i spełnia niezwykle istotną funkcję. Na elemencie tym mocowane są bowiem łańcuchy tnące, czyli główne części pilarki, pozwalające na obróbkę rozmaitych materiałów. W związku z tym prowadnicę warto posiadać w swoim wyposażeniu, gdyż w przypadku awarii urządzenia będziesz mógł błyskawicznie zareagować. Produkt wykonany został ze stali, czyli materiału o doskonałych parametrach wytrzymałościowych – cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dlatego przez długi czas pełni swoją funkcję. Dostępne są także inne części zamienne do urządzeń elektrycznych, w związku z czym zaopatrzysz się w potrzebne Ci produkty.

    • Niższa waga
    • Większa wytrzymałość
    • Większa trwałość

    Specyfikacja techniczna

    MarkaOregon
    MateriałStal
    Kod produktu5400182021759