Zobacz więcej Prowadnice do szuflad i szafek

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica kulkowa 17 x 214 mm 2 szt.

Prowadnica kulkowa 17 x 214 mm 2 szt.

9,98
/ kpl.
4,99
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prowadnica kulkowa zapewnia niezwykle komfortowe i jednocześnie ciche zamykanie i otwieranie różnego rodzaju szafek i szuflad w meblach kuchennych czy łazienkowych. Produkt, dzięki solidnemu wykonaniu ze stali nierdzewnej, odznacza się wysokim poziomem wytrzymałości i odporności na odkształcenia – doskonale znosi nawet większe obciążenia.

   Cechy i zalety

    Bardzo cicha i stabilna prowadnica kulkowa jest bez wątpienia niezwykle praktycznym rozwiązaniem, które sprawdzi się w Twoim domu. Daje ona bardzo duże możliwości tworzenia mebli, w których liczy się przede wszystkim połączenie estetyki z prostą formą. Proponowane akcesorium meblowe charakteryzuje się znakomitymi właściwościami jezdnymi – zapewnia lekki i płynny ruch szuflady, również przy dużym obciążeniu. Stal nierdzewna, z której została wykonana prowadnica, oraz jej solidne wykonanie odpowiadają za długą żywotność produktu bez potrzeby konserwacji. W komplecie znajdują się 2 prowadnice – prawa i lewa – które są niezbędne do prawidłowego działania szuflady czy szafki. W ofercie dostępne są różne rodzaje prowadnic, więc z pewnością znajdziesz odpowiednią dla Twoich mebli.

    • Płynny mechanizm wysuwu
    • Ciche działanie
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalne obciążenie10kg
    W zestawiekomplet - prowadnica prawa i lewa
    KolorNikiel
    MateriałStal
    Kod produktu5906711231786