Zobacz więcej Prowadnice do szuflad i szafek

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica kulkowa 17 x 310 mm 2 szt.

Prowadnica kulkowa 17 x 310 mm 2 szt.

13,98
/ kpl.
6,99
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Do jednych z najistotniejszych akcesoriów meblowych, które poprawiają komfort codziennego użytkowania mebli, należy prowadnica kulkowa. Produkt znakomicie znosi nawet większe obciążenia i nie dopuszcza do samoczynnego otwierania się szuflady. Został wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu możesz cieszyć się długotrwałą wygodą korzystania ze swoich mebli.

   Cechy i zalety

    Prowadnica kulkowa jest akcesorium, które dzięki wyposażeniu w nylonowe kulki upłynnia ruch szuflad, nie zaburzając przy tym estetyki mebla. Produkt, dzięki wykonaniu z niewielkiej ilości materiałów sztucznych, odznacza się możliwością pracy w większym zakresie temperatur w porównaniu do prowadnic rolkowych. Poza tym, akcesorium wyróżnia się niezwykłą uniwersalnością – z powodzeniem możesz stosować je do wielu rodzajów mebli, również tych narażonych na większe obciążenia. Produkt posiada dodatkowo specjalnie wyprofilowane szyny, co ma wpływ na zabezpieczenie szuflady przed samoczynnym otwieraniem i jednocześnie chroni schowane w niej przedmioty przed wypadnięciem i uszkodzeniem. Pośród naszego asortymentu znajdziesz również inne modele prowadnic.

    • Płynny mechanizm wysuwu
    • Ciche działanie
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalne obciążenie10kg
    W zestawiekomplet - prowadnica prawa i lewa
    KolorNikiel
    MateriałStal
    Kod produktu5906711231816