icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Prowadnice

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Prowadnice

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica kulkowa 17 x 410 mm 2 szt.

Prowadnica kulkowa 17 x 410 mm 2 szt.

15,98
/ opak.
7,99
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Znajdujące się w zestawie 2 sztuki prowadnic kulkowych przeznaczone są do montowania w szufladach, szafkach bądź biurkach, zapewniając ich cichą i płynną pracę. Wyprodukowane zostały ze stali nierdzewnej, co sprawia, że wyróżniają się znakomitą wytrzymałością i odpornością na odkształcenia. W naszym asortymencie znajdziesz także inne rodzaje prowadnic.

  Cechy i zalety

  Prowadnica kulkowa znajduje zastosowanie w wielu szufladach, komodach czy szafkach, pozwalając Ci na ich ciche i płynne otwieranie. W zestawie znajdziesz 2 sztuki prowadnic – konstrukcja każdej z nich została wykonana z bardzo trwałej blachy. Na torach umieszczone są kółeczka, a działanie całego kompletu opiera się na zasadzie łożyska kulkowego. Także montaż prowadnicy jest bardzo prosty – wystarczy, że jedną jej część umocujesz do boku za pomocą wkrętów, natomiast drugą część zamontujesz do drewnianego boku szuflady. Prowadnice kulkowe zapewniają doskonałą sprawność funkcjonowania Twoich mebli oraz ich wieloletnią bezawaryjność, co wyraźnie zwiększa komfort codziennego ich użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz także inne akcesoria meblowe.

  • Płynny mechanizm wysuwu
  • Ciche działanie
  • Prosty montaż
  • Wysuw: 308 mm

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaopak.
  W zestawiekomplet: lewa i prawa
  KolorOcynk biały
  MateriałStal
  Kod produktu5906711299823