Zobacz więcej Części zamienne do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica NAC 16 0,325 x 1,5 40 cm

Prowadnica NAC 16 0,325 x 1,5 40 cm

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prowadnica to podstawowa część pilarki łańcuchowej, dzięki której wykonywane przez Ciebie czynności będą przebiegały sprawnie i zarazem bezpiecznie. Posiada specjalne oznaczenia, pomocne podczas montażu łańcucha z ogniwami. Produkt dostępny jest także w innych rozmiarach, więc z łatwością dopasujesz go do posiadanej pilarki.

   Cechy i zalety

    Bez względu na to, czy jesteś wykwalifikowanym pracownikiem budowlanym, czy zapalonym majsterkowiczem-hobbystą, poświęcającym się pracy w przydomowym ogrodzie – sprzętem, który z całą pewnością sprawdzi się w Twoim przypadku jest pilarka spalinowa. Oferowana prowadnica jest jej wymiennym elementem, który w znacznym stopniu przyczynia się do ułatwienia pracy. To uniwersalne akcesorium przeznaczone jest do różnego rodzaju pilarek łańcuchowych i zapewnia nie tylko wygodne, ale także bezpieczne wykonywanie czynności podczas cięcia drewna. Prowadnica dzięki wyprodukowaniu ze stali odznacza się wysokim poziomem trwałości, zapewniając tym samym możliwość długotrwałego użytkowania. Aby ułatwić Ci montaż łańcucha z ogniwami, polecany osprzęt posiada odpowiednie oznaczenia.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaNAC
     MateriałStal
     KompatybilnośćTT-CS4500, NO-CS38,YD45/40, UR-CST52-40OW
     Kod produktu5907510487930