LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Części zamienne do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica NAC 18 0,325 x 1,5 45 cm

Prowadnica NAC 18 0,325 x 1,5 45 cm

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępna w naszej ofercie prowadnica jest elementem niezbędnym do prawidłowej pracy pilarki łańcuchowej. Wykonana została ze stali, co czyni z niej akcesorium o dużej trwałości i niewrażliwości na odkształcenia. Posiada specjalne oznaczenia, które ułatwią Ci montaż łańcucha z ogniwami, zapewniając tym samym sprawne przeprowadzanie prac remontowo-budowlanych.

   Cechy i zalety

    Zarówno podczas wykonywania prac przy wycince drzew w ogrodzie, jak i na placu budowy przy docinaniu klocków betonowych z całą pewnością musisz polegać na sprzętach, które zapewniają Ci nie tylko sprawne działanie, ale także bezpieczeństwo. Dostępna w naszej ofercie prowadnica to akcesorium wykonane z najwyższą starannością o szczegóły, a przeznaczona jest do stosowania z pilarką łańcuchową. Dzięki wykonaniu z niezwykle trwałej i odpornej na odkształcenia stali, oferowany osprzęt charakteryzuje się wysoką niezawodnością. Wśród naszego bogatego asortymentu sprzętu budowlanego znajdziesz również inne prowadnice, które dostępne są w innych wymiarach, dzięki czemu możesz idealnie dopasować osprzęt do własnych potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaNAC
     MateriałStal
     KompatybilnośćTT-CS5200, SPS01-45 (stary typ), SPS02-45, CST52-45E
     Kod produktu5907510487954