Zobacz więcej Części zamienne do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica NAC 20 0,325 x 1,5 50 cm

Prowadnica NAC 20 0,325 x 1,5 50 cm

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prowadnica do pilarek spalinowych to akcesorium, które dzięki wykonaniu z wysokogatunkowej stali wyróżnia się dużą wytrzymałością i trwałością, gwarantując tym samym sprawną i zarazem bezpieczną pracę. Przeznaczona jest głównie do prac z zakresu wycinki drzew oraz cięcia betonowych bloczków. Solidne wykonanie polecanego akcesorium zapewnia prawidłowe działanie łańcucha z ogniwami.

   Cechy i zalety

    Oferowana uniwersalna prowadnica to jedno z najistotniejszych osprzętów pilarki łańcuchowej, bez którego nie sposób wyobrazić sobie sprawne przeprowadzanie prac remontowo-budowlanych. Produkt znajduje zastosowanie zarówno w rękach profesjonalisty, jak również domowego majsterkowicza. Znakomicie posłuży Ci do wycinki drzew oraz innej zieleni w ogrodzie, a nawet do przecinania betonowych bloków na placu budowy. Prowadnica odznacza się solidnym wykonaniem, a dzięki stali, która została wykorzystana do jej produkcji, jest wytrzymała i niezwykle trwała. Dzięki temu możesz mieć pewność, że będziesz mógł korzystać z niej Ci przez długi czas nawet mimo intensywnego użytkowania. Także montaż prowadnicy nie sprawi Ci większej trudności, ponieważ widnieją na niej specjalne oznaczenia.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaNAC
     MateriałStal
     KompatybilnośćCST61-50AC, TTCS5200, SPS01-52
     Kod produktu5902490700000