Zobacz więcej Prowadnice do szuflad i szafek

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica rolkowa 350 mm biała

Prowadnica rolkowa 350 mm biała

11,48
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki zastosowaniu prowadnicy rolkowej możesz płynnym ruchem zamykać i otwierać szafki w swojej kuchni czy łazience, a także przesuwać szuflady komody bądź biurka. Akcesorium zostało wykonane ze stali, co zapewnia bezawaryjne i jednocześnie niezwykle komfortowe użytkowanie mebli przez bardzo długi czas. Do samodzielnego montażu prowadnicy potrzebujesz jedynie podstawowych narzędzi.

   Cechy i zalety

    Prowadnice rolkowe są popularnie wykorzystywane w przemyśle meblarskim, a zastosujesz je w wielu produktach znajdujących się na wyposażeniu Twojego domu, np. w komodach lub szafkach. Do podstawowych funkcji prowadnicy należy ułatwienie płynnego otwierania i zamykania szuflad bądź drzwi, a także wysuwania ruchomych półek. Akcesorium to zostało wykonane ze stali lakierowanej proszkowo na neutralny biały kolor, który nie zaburza estetyki mebli. Produkt, ze względu na materiał, który wykorzystano do jego produkcji, oraz solidne wykonanie, odznacza się znakomitymi parametrami wytrzymałościowymi, dzięki czemu nie ulega odkształceniom pod wpływem działania ciężaru. Wpływa to na możliwość jego długotrwałej oraz intensywnej eksploatacji.

    • Płynny mechanizm wysuwu
    • Ciche działanie
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalne obciążenie20kg
    W zestawiekomplet - prowadnica prawa i lewa
    KolorBiały
    MateriałStal
    Kod produktu5906711266931