icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Prowadnice

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Prowadnice

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica rolkowa 400 mm brąz

Prowadnica rolkowa 400 mm brąz

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Jeśli szukasz sposobu, aby szuflady Twoich szafek czy biurka zamykały się płynnie i bez hałasu, niezwykle pomocna okazuje się prowadnica rolkowa. Produkt ten, dzięki wykonaniu ze stali, charakteryzuje się wysokim poziomem odporności na odkształcenia, co gwarantuje możliwość długotrwałego i zarazem komfortowego użytkowania mebli.

  Cechy i zalety

  Prowadnica to bez wątpienia jedna z najważniejszych części całego systemu szuflad, która ze względu na solidne wykonanie oraz stal wykorzystaną do jej produkcji, w dużym stopniu przyczynia się do zwiększenia komfortu użytkowania mebli w Twoim domu bądź biurze. To właśnie dzięki zastosowaniu prowadnicy rolkowej będziesz mógł jednym płynnym ruchem odsuwać i zasuwać szuflady – również w przypadku, gdy są one mocno obciążone przez znajdujące się w środku przedmioty. Dodatkowo prowadnica posiada specjalnie wyprofilowane szyny, chroniące przed nagłym zasunięciem szuflady. Poza tym mocowanie produktu nie należy do skomplikowanych – wystarczy, że w tym celu użyjesz podstawowych narzędzi, jakie z pewnością znajdują się w Twojej skrzynce narzędziowej.

  • Płynny mechanizm wysuwu
  • Ciche działanie
  • Prosty montaż
  • Wysuw: 312 mm

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  W zestawiekomplet: lewa i prawa
  KolorBrąz
  MateriałStal
  Kod produktu5906711267051