Zobacz więcej Prowadnice do szuflad i szafek

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica rolkowa 450 mm biała

Prowadnica rolkowa 450 mm biała

14,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prowadnica rolkowa w znacznym stopniu wpływa na funkcjonalność mebli w Twoim domu czy biurze. Przeznaczona jest do montażu w szufladach oraz szafkach kuchennych i łazienkowych. Akcesorium to zapewnia sprawne, niezwykle płynne i ciche zamykanie mebli, a stal wykorzystana do jego produkcji, gwarantuje mu długoletnią bezawaryjność.

   Cechy i zalety

    Wykorzystanie prowadnicy rolkowej gwarantuje niezwykłą sprawność funkcjonowania Twoich mebli, a także zapewnia ich wieloletnią bezawaryjność. W szczególności polecana jest ona do stosowania we wszystkich rodzajach szuflad oraz wysuwanych półkach. Gruba blacha, z której została wykonana prowadnica, w znacznym stopniu wpływa na jej znakomite parametry wytrzymałościowe, a także w skuteczny sposób zabezpiecza całą konstrukcję przed odkształceniami. Produkt posiada wyprofilowane szyny, co uniemożliwia gwałtowne zamknięcie szafki – dzięki temu przedmioty znajdujące się wewnątrz niej nie są narażone na uszkodzenia. W naszej ofercie posiadamy także inne modele prowadnic o różnych długościach, więc możesz idealnie dopasować je do swoich mebli.

    • Płynny mechanizm wysuwu
    • Ciche działanie
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalne obciążenie20kg
    W zestawiekomplet - prowadnica prawa i lewa
    KolorBiały
    MateriałStal
    Kod produktu5906711266955