Zobacz więcej Noże specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo

Noże specjalistyczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przebijaki rurkowe Yato 6-8-10 mm 3 szt.
Strzałka w prawo

Przebijaki rurkowe Yato 6-8-10 mm 3 szt.

14,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przebijaki rurkowe Yato są niezastąpione przy wielu pracach domowych. Pomogą Ci w prosty i szybki sposób zrobić dziurę w dowolnym materiale. Z ich użyciem możesz wykonać symetryczne otwory w kartonie, skórze czy też wielu innych fabrykatach. Przebijaki są trwałe i odporne na rdzewienie, dzięki czemu posłużą przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Przebijaki rurkowe Yato 6-8-10 mm sprawdzą się przy wielu pracach w domu. Będą pomocne podczas wykonywania obowiązków kaletniczych czy z wykorzystaniem tekstyliów. Znajdą swoje zastosowanie przy wycinaniu otworów w skórze, arkuszach wykonanych z gumy, kartonu oraz innych materiałach. Powierzchnia tnąca przebijaków została odpowiednio zaostrzona. Z pewnością ułatwi to wykonanie pracy. Przebijaki rurkowe Yato wykonane są ze stali niehartowanej. Po przyłożeniu tnącego elementu do skóry należy uderzyć w narzędzie młotkiem. W ten sposób w krótkim czasie wytniesz precyzyjny otwór w dowolnym materiale. Otwory wycięte takim przebijakiem nie są poszarpane. Materiał, z którego zostały wykonane jest trwały. Będzie Ci służyć w nienagannym stanie przez wiele lat. W naszym sklepie znajdziesz również inne narzędzia kaletnicze.

     Specyfikacja techniczna

     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
     MateriałStal hartowana
     KolorCzarny
     Grupa kolorystycznaCzarny
     Kod produktu5906083009556