LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Przecinaki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Przecinaki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przecinak płaski z osłoną 300 mm

Przecinak płaski z osłoną 300 mm

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przecinak przyda Ci się w czasie wykonywania wielu prac warsztatowych, umożliwia on bowiem szybkie i sprawne kruszenie twardych konstrukcji. Będzie służył Ci przez długi czas, ponieważ wykonany został ze stali – materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje przecinaków, więc możesz z łatwoscią wybrać model najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

   Cechy i zalety

    Przecinak to narzędzie wykonane ze stali – dzięki temu nie pęka oraz nie wygina się w czasie jego stosowania. Przyda się podczas prac warsztatowych oraz remontowo-budowlanych, ponieważ umożliwia szybkie i sprawne rozłupywanie twardych powierzchni. Wyposażony jest w wygodną rączkę, która doskonale dopasowuje się do dłoni – co zapewnia poczucie komforu podczas jego stosowania. Na uchwycie znajduje się gumowa osłona, która zabezpiecza dłoń przed uderzeniem. Jest łatwy w zastosowaniu, gdyż cechuje się prostą konstrukcją. Posiada ostre krawędzie, zatem korzystając z niego zwiększysz wydajność swojej pracy. Proponujemy różne rodzaje przecinaków, więc mozesz z powodzeniem wybrac model najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

    • Wyposażony w gumową osłonę

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu300mm
    Kod produktu5906083353000