Zobacz więcej Zakończenia kominów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominy

Strzałka w prawo

Zakończenia kominów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przedłużenie komina ceramicznego Komin-Flex 180 mm

Przedłużenie komina ceramicznego Komin-Flex 180 mm

268
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przedłużenia komina to praktyczny element konstrukcyjny przydatny w różnego rodzaju urządzeniach grzewczych. Z powodzeniem może być stosowany jako akcesorium do wszelkich kominów ceramicznych. Dzięki zastosowaniu solidnej stali o właściwościach kwasoodpornych, element przetrwa w doskonałej kondycji przez długi okres czasu.

   Cechy i zalety

    Przedłużenie to praktyczny element konstrukcyjny, który znajdzie swoje zastosowanie podczas tworzenia lub renowacji wszelkich instalacji kominowych. Przeznaczony jest do stosowania z różnego rodzaju kominami ceramicznymi. Za jego pomocą przedłużysz stacjonarny komin, co znacznie zwiększy wydajność całego urządzenia grzewczego. Produkt został wykonany ze stali, która charakteryzuje się wysoką odpornością na niekorzystny wpływ temperatury oraz ciśnienie, dzięki czemu będzie dobrze spełniał swoją funkcję przez długi okres czasu. Dodatkowo element jest wytrzymały na działanie substancji chemicznych, dlatego zachowa swój pierwotny stan przez lata. W naszym asortymencie znajdziesz również inne akcesoria przydatne podczas tworzenia instalacji kominowej.

    • Odporny na wilgoć
    • Nierdzewny
    • Niepalny

    Specyfikacja techniczna

    MarkaKomin-Flex
    Średnica produktu180mm
    MateriałStal
    Kod produktu5907726506937