icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Złączki

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Złączki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przedłużka 1/2" 30 mm mosiężna

Przedłużka 1/2" 30 mm mosiężna

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Zyskaj 100 zł na kolejne zakupy za każdy wydany 1000 zł na instalacje hydrauliczne i ogrzewanie

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Przedłużka 1/2” to przyrząd, pełniący funkcję złączki w połączeniach instalacji wodnych. Do jego produkcji użyto mosiądzu, którego wysokie właściwości wytrzymałościowe, chronią produkt przed wszelkimi uszkodzeniami, a tym samym dają Ci możliwość jego długotrwałego użytkowania, z zachowaniem wszelkich norm ostrożnościowych, obowiązujących podczas przeprowadzania montażu instalacyjnego.

  Cechy i zalety

  Przedłużka 1/2” to niezbędny element instalacji wodociągowej, który pozwoli Ci na prawidłowe połączenie rur, uniemożliwiając tym samym ich rozsuwanie. Do produkcji przyrządu użyto wyspecjalizowanego mosiądzu, który jest wysoce odpornym materiałem, pełniącym funkcję zabezpieczenia przed szkodliwymi czynnikami, dzięki któremu będziesz mógł wykorzystywać produkt w pracach hydraulicznych przez długi czas. Element cechuje się możliwością wielokrotnego użycia, a jego uniwersalne gabaryty sprawdzą się podczas przeprowadzania różnego typu instalacji. Element idealnie dopasowuje się do łączonych elementów, uniemożliwiając tym samym powstawanie niechcianych szczelin. Produkt dostępny jest w naturalnym kolorze mosiądzu, z którego został wykonany.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Wymiar A (jednostki imperialne)½"
   Maksymalna temperatura robocza100°C
   Maksymalne ciśnienie robocze10bar
   Kod produktu5906340673032