icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Złączki do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Złączki do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przedłużka 3/4" 15 mm mosiężna

Przedłużka 3/4" 15 mm mosiężna

10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przedłużka 3/4” to element, który znajdzie swoje zastosowanie przy przeprowadzaniu montażu instalacji wodociągowych. Doskonale sprawdzi się jako złącznik rur centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Jego wysokie właściwości wytrzymałościowe, jakich nadaje mu mosiądz, użyty w procesie produkcji, pozwoli Ci stosować produkt przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Przedłużka 3/4” to przyrząd, który posłuży Ci do prawidłowego łączenia elementów instalacji wodociągowych, znajdujących się w Twoim gospodarstwie domowym. Element stanowi połączenie funkcjonalności z nieprzeciętną precyzją wykonania, dzięki którym będziesz mógł go wykorzystać w sposób wielokrotny, przy wykonywaniu montażu centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Niewielkie parametry pozwolą Ci dopasować produkt do zróżnicowanych pod względem rozmiaru i struktury elementów instalacyjnych. Do produkcji przedłużki wykorzystano mosiądz, który chroni ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, tym samym mogąc pełnić swoją funkcję, jako łącznika Twojej instalacji przez długi czas. Produkt możesz zakupić w różnorodnej wersji wielkościowej.

     Specyfikacja techniczna

     Wymiar A (jednostki imperialne)¾"
     Maksymalna temperatura robocza100°C
     Maksymalne ciśnienie robocze10bar
     KolorMosiądz
     Kod produktu5906340673094