Zobacz więcej Złączki do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Złączki do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przedłużka 3/4" 30 mm chrom

Przedłużka 3/4" 30 mm chrom

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przedłużka 3/4” to element pełniący funkcję złącznika rur w instalacjach centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Produkt wykonano ze stali, charakteryzującej się wysoką odpornością na rdzewienia oraz inne uszkodzenia, dzięki czemu posłuży Ci na długi czas użytkowania. Element pokryto specjalną niklowaną warstwą, która w znacznym stopniu podnosi właściwości wytrzymałościowe produktu.

   Cechy i zalety

    Przedłużka 3/4” pozwoli Ci na bezpieczne i trwałe podłączenie instalacji wodociągowej, znajdującej się na terenie Twojego gospodarstwa domowego. Bogate cechy funkcjonalne produktu, wyróżniają go na tle starszych modeli. Element pełni funkcję łącznika w instalacjach centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Do produkcji przedłużki wykorzystano mosiądz o wysokich właściwościach wytrzymałościowych, dzięki którym element chroniony jest przed wszelkimi szkodliwymi czynnikami i tym samym daje Ci możliwość długotrwałego użytkowania. Powierzchnię produktu zabezpieczona galwaniczną powłoką niklowaną, co dodatkowo wpływa na jego trwałość oraz chroni połączone rury przed rozsuwaniem. Przedłużka dostępna jest w naturalnym chromowanym kolorze. W zależności od potrzeb Twojej instalacji, możesz zakupić produkt w dowolnie wybranym przez Ciebie rozmiarze.

     Specyfikacja techniczna

     Wymiar A (jednostki imperialne)¾"
     Maksymalna temperatura robocza100°C
     Maksymalne ciśnienie robocze10bar
     KolorChrom
     Kod produktu5906340673230