LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Złączki do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Złączki do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przedłużka ocynkowana ErE 1"

Przedłużka ocynkowana ErE 1"

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  W czasie wykonywania instalacji wodnych możesz potrzebować prezentowanej przedłużki ocynkowanej. Przyda Ci się ona w przypadku konieczności złączenia dwóch rur i dociągnięcia przewodu w określone miejsce. Przedłużkę wykonano z ocynkowanej stali, dlatego możesz mieć pewność, że jest doskonale przystosowana do transportowania wody pod wysokim ciśnieniem.

   Cechy i zalety

    Przedłużka ocynkowana to element, który z łatwością dopasujesz do innych części swojej instalacji wodnej. Za jej pomocą masz szansę na profesjonalne połączenie dwóch rur, co pomoże Ci uzyskać przewód pożądanej długości. Przedłużka została wykonana z ocynkowanej stali, dlatego możesz mieć całkowitą pewność, że jest odporna na korodowanie i wytrzymała, przez co stworzy funkcjonalny element instalacji na długi czas. Za jej pomocą zbudujesz wysokociśnieniowy rurociąg do transportowania wody w swoim domu. Sieć tego rodzaju przewodów umożliwi Ci dostarczenie i odprowadzenie wody z wszelkich urządzeń sanitarnych, które znajdują się w Twoim mieszkaniu, a także podłączenie armatury do instalacji czy połączenie akcesoriów.

    • Wytrzymałość
    • Szczelność
    • Odporność na uszkodzenia

    Specyfikacja techniczna

    Wymiar A (jednostki imperialne)1"
    KolorOcynk
    Kod produktu5907465169875