Zobacz więcej Akcesoria do montażu bramy z siatki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Ogrodzenia z siatki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przegub łączący plastik Polargos antracyt

Przegub łączący plastik Polargos antracyt

16,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Siatka to dobry sposób na zabezpieczenie terenu, pod warunkiem, że będzie ona odpowiednio zamocowana. Liczą się nawet tak drobne elementy, jak przegub łączący ją ze słupkiem i prętem naprężającym. Odpowiedni przegub minimalizuje obciążenia, jakim poddawane są pozostałe elementy konstrukcji, przez co ogrodzenie jest bardziej stabilne. Ten w wersji antracytowej pasuje do ciemnych siatek.

   Cechy i zalety

    Stawiając ogrodzenie, trzeba zadbać nie tylko o odpowiednią siatkę, ale też dobrej jakości akcesoria, które umożliwią jej naciągnięcie i umieszczenie w pionie. Jednym z nich jest przegub, który łączy słupek i pozostałe elementy ogrodzenia. Dawniej mocowano niekiedy siatkę bezpośrednio do słupka, co obciążało go i sprzyjało zrywaniu siatki i destabilizacji całej konstrukcji. Teraz wystarczy, że zastosujesz taki niewielki element, by mieć pewność, że konstrukcja jest solidna. Przegub jednocześnie odciąża nieco siatkę i słupek, przez co wszystkie elementy trzymają się stabilniej. Możesz dopasować go kolorystycznie do ogrodzenia – ten będzie idealny do ciemnych siatek. Zobacz na stronie Castoramy pozostałe wersje kolorystyczne i zdecyduj, która najlepiej będzie pasować do Twojego ogrodu.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu70mm
     Szerokość produktu40mm
     KolorAntracyt
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5902360106710