icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kominy i elementy kominów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przejście ochronne izolowane Komin-Flex 180 mm

Przejście ochronne izolowane Komin-Flex 180 mm

268
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Izolowane przejście ochronne pozwoli Ci na redukcję ciepła przenikającego z rury spalinowej, a także na zabezpieczenie pomieszczeń przed niebezpiecznymi substancjami. Wykonane z mocnego materiału jest odporne na wysokie temperatury oraz kwasy, dzięki czemu będzie Ci służyło przez długi czas. Przejście ochronne montuje się w miejscu prowadzenia rury spalinowej.

   Cechy i zalety

    Izolowane przejście ochronne, nazywane również dachowym, to wykonany z mocnej stali walec wyposażony w dwa odpowiednie końce dla właściwego montażu. Poprawnie zrealizowany montaż produktu pozwala na znaczne ograniczenie ciepła przenikającego z rury spalinowej do materiałów, z jakich wykonana jest ściana. Pomaga w tym także system mikrowentylacji, tworzący się pomiędzy rurą a izolowanym przejściem. Produkt wykonano z kwasoodpornej stali, dzięki czemu jest on odporny na szkodliwe działanie kwasów powstałych w procesie spalania. Dodatkowa izolacja czyni stal jeszcze bardziej odporną na wysokie temperatury. Jeśli szukasz innych elementów systemu kominowego, aby stworzyć go w swoim domu, wśród bogatej oferty naszego sklepu znajdziesz wszystkie potrzebne Ci do tego części.

    • Odporny na wilgoć
    • Nierdzewny
    • Niepalny

    Specyfikacja techniczna

    MarkaKomin-Flex
    OgnioodpornośćOgnioodporny
    Maksymalna temperatura robocza450°C
    MateriałStal
    Kod produktu5907726597430