icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wtyki i adaptery

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Wtyki i adaptery

Strzałka w prawo

Przełącznik dwubiegunowy Elgotech podświetlany

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przełącznik dwubiegunowy Elgotech podświetlany
9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wyposażony w pojedynczy, podświetlany na czerwono przycisk łącznik dwubiegunowy łączy 2 obwody. Wykonany z mosiądzu i tworzywa sztucznego jest niezwykle trwałym elementem potrzebnym do sterowania oświetleniem. Z powodzeniem wykorzystasz go w swoim domu czy biurze, do włączania i wyłączania lampek biurkowych czy oświetlenia ledowego.

  Cechy i zalety

  Łącznik dwubiegunowy wyposażony jest w pojedynczy podświetlany przycisk. Dokonuje łączenia 2 obwodów, a jego działanie oparte jest na zasadzie przełącznika. Z powodzeniem wykorzystasz go w swoim domu czy biurze. Przedstawiony model łącznika jest wykonany z tworzywa sztucznego i mosiądzu, co czyni go niezwykle wytrzymałym i pozwala Ci na jego wszechstronne zastosowanie. Możesz wykorzystać go do włączania i wyłączania niewielkich rozmiarów lampek, np. biurkowych, co umożliwi Ci pracę w komfortowych warunkach. Produkt doskonale sprawdza się także przy oświetleniu ledowym. Posiada podświetlany na czerwono przycisk, dzięki czemu bez problemów znajdziesz łącznik, nawet w ciemnym pomieszczeniu. W naszej ofercie znajdziesz również inne łączniki niezbędne do sterowania oświetleniem.

  • Wykonane z wysokiej jakości tworzywa
  • Styki mosiężne
  • Łatwy montaż
  • Podświetlany

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Poziom ochronyIP20
  Prąd znamionowy16A
  Kod produktu5902694002115