icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wtyki i adaptery

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Wtyki i adaptery

Strzałka w prawo

Przełącznik nożny jednobiegunowy Polmark Tarnów 1 A / 250 V biały

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przełącznik nożny jednobiegunowy Polmark Tarnów 1 A / 250 V biały
9,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Przełącznik nożny jednobiegunowy przeznaczony jest do stosowania na przewodach elektrycznych. Z powodzeniem może być montowany przy różnego rodzaju lampach. Za jego pomocą będziesz mógł sprawnie sterować oświetleniem we wnętrzu swojego domu. W naszym asortymencie znajdziesz również inne akcesoria techniki instalacyjnej tego producenta.

    Cechy i zalety

    Przełącznik nożny jednobiegunowy znajdzie swoje zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Szczególnie przydatny będzie we wszelkich systemach oświetleniowych. Produkt przeznaczony jest do montowania w różnego rodzaju przewodach elektrycznych. Odpowiednio przymocowany umożliwia sprawne włączanie oraz wyłączanie lampy, co znacznie ułatwi jej codzienne użytkowanie. Polipropylen wykorzystany na etapie produkcji jest niezwykle wytrzymały, dzięki czemu element będzie sprawnie działał oraz dobrze się prezentował przez długi czas. Do zamontowania przełącznika na kablu nie potrzebujesz specjalistycznych narzędzi, dlatego możesz założyć go samodzielnie. W naszej ofercie znajdziesz również inne akcesoria usprawniające pracę instalacji.

      Specyfikacja techniczna

      Kod produktu5907559830513