icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wtyki i adaptery

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Wtyki i adaptery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przełącznik nożny jednobiegunowy Polmark Tarnów 1 A / 250 V czarny

Przełącznik nożny jednobiegunowy Polmark Tarnów 1 A / 250 V czarny

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Przełącznik nożny jednobiegunowy doskonale sprawdzi się na przewodach elektrycznych różnego rodzaju urządzeń. Z powodzeniem może być stosowany jako element wyposażenia lampy podłogowej. Odpowiednio zamontowany pozwoli na szybkie włączenie oraz wyłączenie elementów wyposażenia wnętrza. Produkt jest dostępny w kolorze czarnym oraz w innych wariantach.

    Cechy i zalety

    Przełącznik nożny jednobiegunowy przeznaczony jest do sterowania różnego rodzaju urządzeniami. Za jego pomocą można sprawnie włączyć lub wyłączyć dany element wyposażenia wnętrza. Wystarczy przymocować go do przewodu elektrycznego, który jest częścią przyrządu. Element szczególnie przydatny będzie w wypadku lamp podłogowych oraz kinkietów. Nieskomplikowana budowa produktu sprawia, że montaż możesz wykonać samodzielnie przy wykorzystaniu podstawowych narzędzi. Produkt może być z powodzeniem wielokrotnie montowany i demontowany, co pozwala na jego wykorzystanie w wielu instalacjach. Szeroki wybór akcesoriów oraz urządzeń dostępnych w naszej ofercie pozwolą na stworzenie w Twoim domu kompleksowej i funkcjonalnej instalacji.

      Specyfikacja techniczna

      Kod produktu5907559856193