Zobacz więcej Akcesoria do kanalizacji

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Akcesoria do kanalizacji

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przepychacz do umywalki

Przepychacz do umywalki

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Kupon o wartości 150 zł na kolejne zakupy za każdy wydany 1000 zł na asortyment łazienkowy

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przepychacz umywalki to produkt, jakiego nie może zabraknąć na wyposażeniu żadnego gospodarstwa domowego. Dzięki niemu skutecznie udrożnisz zatkany odpływ umywalki i będziesz mógł komfortowo korzystać z urządzenia sanitarnego. Przepychacz został zaopatrzony w poręczny uchwyt, dzięki któremu będziesz mógł wygodnie operować narzędziem.

   Cechy i zalety

    Prezentowany tu przepychacz do umywalek umożliwi Ci usunięcie zatorów z odpływu, a tym samym udrożnienie systemu odprowadzającego nieczystości. Produkt z powodzeniem możesz zastosować nie tylko do udrożnienia umywalki, ale także zlewu, wanny czy podłogowej kratki odpływowej. Produkt jest wygodny w stosowaniu, ponieważ zaopatrzono go w poręczny trzonek, który jest zarazem uchwytem. Dzięki niemu możesz go solidnie złapać i w ten sposób szybko i sprawnie wywołasz zmiany ciśnienia, które doprowadzą do udrożnienia zatkanych rur. Ponadto produkt odznacza się solidnym wykonaniem, w jego produkcji zastosowano gumę oraz plastik, dlatego możesz być pewny, że będzie Ci on służył przez bardzo długi czas. Tego rodzaju produkty znajdą zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym.

    • Produkt łatwy w użyciu; kolorowe uchwyty

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu105mm
    Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
    Przeznaczeniedo umywalki
    Kod produktu5908289680041