LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Przetwornice

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Przetwornice

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przetwornica napięcia DPM Solid 150 W

Przetwornica napięcia DPM Solid 150 W

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przetwornica wykorzystywana jest do zasilania domowych sprzętów energią pochodzącą z samochodowego akumulatora. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie podczas wykonywania na zewnątrz czynności z wykorzystaniem urządzeń elektrycznym. Produkt ten możesz także wykorzystać do podładowania telefonu oraz przenośnego komputera.

   Cechy i zalety

    Przetwornica napięcia to przydatne narzędzie w gospodarstwie domowym. Produkt ten służy do zasilania urządzeń przy użyciu akumulatorów oraz instalacji samochodowych. Doskonale sprawdzi się w miejscach, które nie posiadają zasilania sieciowego. Produkt umożliwi Ci szybkie podłączenie oświetlenia, urządzeń RTV oraz AGD. Ponadto posiada dwa wejścia USB, dzięki którym będziesz mógł podładować telefon czy GPS. Dołączony do zestawu przewód ułatwi Ci prawidłowe podłączenie przetwornicy do akumulatora. Produkt nie pobiera dużej ilości energii, co zapobiega rozładowaniu się samochodowych urządzeń. Podczas produkcji uwzględniono wszelkie normy bezpieczeństwa, tak aby w trakcie pracy element ten nie wywoływał zwarć, przegrzania czy też spadku napięcia.

     Specyfikacja techniczna

     Moc maksymalna150W
     Napięcie maksymalne15V
     Napięcie minimalne10V
     Liczba wyjść USB2
     Prąd wyjściowy20A
     Napięcie230V
     Kod produktu5900672652000