Zobacz więcej Łączniki natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Łączniki natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przycisk dzwonek Elektro-Plast Aquant natynkowy szary

Przycisk dzwonek Elektro-Plast Aquant natynkowy szary

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik dzwonek natynkowy to nowoczesny produkt wykonany w Polsce. Aby zabezpieczyć wnętrze produktu przed niepożądanym oddziaływaniem pyłu i wody, zamontowana została membrana oddzielająca klapkę i klawisze. Produkt ma interesujący, nowoczesny wygląd. Na klapie umieszczono wyraźne oznaczenie obrazkowe informujące o funkcji łącznika.

   Cechy i zalety

    Łącznik dzwonek natynkowy jest wykonanym z niezwykłą starannością produktem, w którym zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne oraz wysokiej jakości materiały. Wnętrze łącznika zostało zamknięte hermetycznie za pomocą elastycznej membrany, co utrudnia przedostawanie się wilgoci oraz pyłu do jego wnętrza. Łącznik wyposażony został w umieszczone na obudowie przepusty kablowe, dzięki czemu zamontujesz go bez problemu. Jego nowoczesny wygląd doskonale wpasowuje się w wystrój pomieszczeń zarówno roboczych, jak warsztaty, garaże i hale produkcyjne, jak i wymagających zachowania większego poziomu estetyki, jak np. klatki schodowe. Czarny znaczek z wizerunkiem dzwonka umieszczony w prawym górnym rogu klapki wyraźnie informuje o funkcji łącznika, dzięki czemu doskonale nadaje się do montażu w miejscach użyteczności publicznej.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP55
     Napięcie zasilania230V
     Prąd znamionowy10A
     KolorSzary
     Kod produktu5901130487776