Zobacz więcej Akcesoria basenowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Baseny i akcesoria

Strzałka w prawo

Akcesoria basenowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przykrycie solarne basenu Bestway 3,05 m niebieski

Przykrycie solarne basenu Bestway 3,05 m niebieski

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przykrycie basenowe zwykle jest pomijane w momencie zakupu basenu, a później okazuje się, że bez niego utrzymanie go w porządku jest niemożliwe. Już po kilku dniach odkryty basen jest pełen liści i zanieczyszczeń, a osoby wrażliwe nie mogą patrzeć na utopione w nim owady. Przykrycie go taką praktyczną pokrywą eliminuje te problemy i pozwala przy okazji zadbać o odpowiednią temperaturę wody.

   Cechy i zalety

    Nawet jeśli za dnia panują wysokie temperatury, woda w basenie może ulec znacznemu wychłodzeniu podczas nocy. Aby móc czerpać z przyjemności ogrodowej kąpieli kiedy tylko masz na nią ochotę, zastosuj prezentowane przykrycie. Zakłada się je w czasie nieużytkowania basenu ogrodowego, by uchronić jego zawartość przed wyziębieniem. Dodatkowo produkt wykorzystuje energię słoneczną do ogrzania wody. Przykrycie ogranicza przedostawanie się do zbiornika deszczu i zanieczyszczeń, takich jak liście czy piasek. Wykonane zostało z wysoce trwałego materiału, który nie ulega zniszczeniu pod wpływem wiatru. W zależności od rozmiaru posiadanego przez Ciebie basenu możesz wybrać spośród kilku rodzajów przykryć. W tym celu sprawdź ofertę Castoramy!

    • Odporny materiał
    • Pokrywa wykorzystuje energię słoneczną do ogrzania wody
    • Ogranicza wpadanie zanieczyszczeń do wody
    • Dostępne różne rozmiary
    • Odporny materiał; pokrywa wykorzystuje energię słoneczną do ogrzania wody; ogranicza wpadanie zanieczyszczeń do wody; dostępne różne rozmiary

    Specyfikacja techniczna

    MarkaBestway
    KolorNiebieski
    MateriałPolietylen (PE)
    Kod produktu6942138918861