Zobacz więcej Akcesoria basenowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Baseny i akcesoria

Strzałka w prawo

Akcesoria basenowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przykrycie solarne basenu Bestway 3,66 m

Przykrycie solarne basenu Bestway 3,66 m

79,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli masz basen i jeszcze nie zaopatrzyłeś się w przykrycie solarne, to pewnie masz ręce pełne roboty. Co kilka dni trzeba oczyszczać basen z glonów i liści, a codziennie wyjmować z niego drobne owady. Dzięki takiemu przykryciu wyeliminujesz te niedogodności, a przy okazji zadbasz o idealną temperaturę wody w swoim basenie ogrodowym.

   Cechy i zalety

    Zbierające się w wodzie zanieczyszczenia sprawiają, że nie możesz swobodnie korzystać ze swojego ogrodowego basenu kiedy tylko masz na to ochotę? Jego zawartość przez dłuższy czas pozostanie idealnie czysta, jeśli na noc i cały okres nieużywania przykryjesz go prezentowanym produktem. Jest to mata wykonana ze szczelnego i odpornego materiału, która znacząco ograniczy przedostawanie się do wody liści i piasku. Ochroni ją także przed mieszaniem się z wodą deszczową. Przykrycie wykorzystuje również promienie słoneczne do podgrzania zawartości basenu, dzięki czemu kąpiel w nim będzie jeszcze przyjemniejsza. Sprawdź maty solarne w pozostałych rozmiarach, jakie znajdziesz w szerokiej ofercie marketów budowlanych Castorama.

    • Odporny materiał
    • Pokrywa wykorzystuje energię słoneczną do ogrzania wody
    • Ogranicza wpadanie zanieczyszczeń do wody
    • Dostępne różne rozmiary
    • Odporny materiał; pokrywa wykorzystuje energię słoneczną do ogrzania wody; ogranicza wpadanie zanieczyszczeń do wody; dostępne różne rozmiary

    Specyfikacja techniczna

    MarkaBestway
    KolorNiebieski
    MateriałPolietylen (PE)
    Kod produktu6942138918878