Zobacz więcej Odpływy WC

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy WC

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przyłącze kanalizacyjne harmonijkowe McAlpine 270 - 540 mm

Przyłącze kanalizacyjne harmonijkowe McAlpine 270 - 540 mm

57,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przyłącze kanalizacyjne harmonijkowe w kolorze białym pełni rolę zakończenia podejścia kanalizacyjnego. Element sprawdzi się podczas czynności remontowo-wykończeniowych związanych z wykonywaniem praktycznej toalety w łazience. Produkt umożliwi prawidłowe połączenie ceramicznej misy ustępowej z wewnętrzną siecią kanalizacyjną.

   Cechy i zalety

    Przyłącze kanalizacyjne wyróżnia się harmonijkową, elastyczną budową. Łącznik został wykonany z polipropylenu. Tworzywo sztuczne jest wytrzymałe, ale także odporne na działanie szkodliwych kwasów, jak i substancji chemicznych. Dzięki temu, środki do dezynfekowania toalety nie wpłyną niekorzystnie na element. Produkt wykorzystasz podczas wstawiania nowej misy ustępowej. Element pozwoli na trwałe, ale przede wszystkim szczelne połączenie misy ustępowej z wewnętrzną instalacją kanalizacyjną. Dzięki temu będzie możliwe korzystanie z toalety. Szczelność połączenia zapewnia zamocowana na początku przyłącza uszczelka wargowa o specjalnej budowie. Produkt znajdziesz także w innych rozmiarach, tak by dostosować go precyzyjnie do misy.

     Specyfikacja techniczna

     Długość minimalna270mm
     Maksymalna długość z przedłużeniami540mm
     MateriałPolipropylen (PP)
     Kod produktu5036484006189