LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Odpływy WC

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy WC

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przyłącze kanalizacyjne mimośrodowe McAlpine 150 mm

Przyłącze kanalizacyjne mimośrodowe McAlpine 150 mm

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przyłącze kanalizacyjne mimośrodowe z przesunięciem w kolorze białym wykorzystasz podczas łączenia misy ustępowej z wewnętrzną siecią kanalizacyjną. Produkt dzięki odpowiedniemu przesunięciu pozwoli zredukować różnicę wysokości podejścia kanalizacyjnego, a wylotu króćca ceramicznej misy, tak by całość prezentowała się estetycznie.

   Cechy i zalety

    Białe przyłącze kanalizacyjne mimośrodowe to jeden z podstawowych elementów składowych instalacji kanalizacyjnych. Produkt wykorzystasz do połączenia ceramicznej misy ustępowej z wewnętrzną siecią kanalizacyjną. Budowa mimośrodowa z przesunięciem osi pozwoli na prawidłowe połączenie misy z kanalizacją na odpowiedniej wysokości od podłogi. Łącznik z przesunięciem umożliwi skorygowanie różnicy wysokości podejścia kanalizacyjnego z wylotem muszli ustępowej. Produkt został wykonany z mocnego materiału, jakim jest metal. Element w białym kolorze jest łatwy w czyszczeniu, dlatego zabrudzenia oraz drobne zanieczyszczenia usuniesz przy pomocy wilgotnej ściereczki. Element znajdziesz także w wersji długiej lub krótkiej.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMetal
     Kod produktu5036484020031