Zobacz więcej Naziemne systemy nawadniania

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przyłącze kranowe 1/2''-1/4''
Strzałka w prawo

Przyłącze kranowe 1/2''-1/4''

8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przyłącze kranowe jest elementem składowym ogrodowych systemów nawadniających. Charakteryzuje się łatwością montażu oraz wodoszczelnością. Posiada dwuletnią gwarancję. Sztuczne tworzywo zapewnia produktowi trwałość, a Tobie zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki przyłączu łatwo doprowadzisz wodę do swoich roślin i zapewnisz im bujny wzrost.

   Cechy i zalety

    Przyłącze kranowe 1/2''-1/4'' to element składowy ogrodowych systemów nawadniających regulujących gospodarkę wodną w ogrodzie i na działce. Cechuje go łatwość montażu oraz wodoszczelność. Produkt posiada dwuletnią gwarancję. Wykonanie ze sztucznego tworzywa zapewni przyłączowi trwałość, a Tobie bezpieczeństwo użytkowania. Przyłącze kranowe bez trudu doprowadzi wodę do Twoich roślin i dzięki temu zapewni im bujny wzrost. Przyłącze kranowe 1/2''-1/4'' służy do bezpośredniego montażu w rurze głównej 1/2″, 13–16 mm lub w rurze zasilającej 1/4″, 4–6 mm. Produkt zapewnia stałe natężenie przepływu 4 l/godz., nawet w przypadku występowania wzniesień w Twoim ogrodzie lub na działce. Przyłącze łatwo jest zdemontować w celu czyszczenia.

    • Wodoszczelność
    • Łatwy montaż
    • 2 lata gwarancji

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuAdapter
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    MarkaClaber
    Średnica produktu35mm
    SeriaRainjet
    Typ połączeniaGwintowane
    W zestawiereduktor 3/4″−1/2″: do łączenia węża głównego 1/2″ (13−16 mm) i rury zasilającej 1/4″ (4−6 mm) z kranami z gwintem 3/4″ (20−27 mm) i 1/2″ (15−21 mm)
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu8000625913459