Zobacz więcej Odpływy WC

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy WC

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przyłącze proste WC fi 110 mm

Przyłącze proste WC fi 110 mm

19,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przyłącze proste WC sprawdzi się podczas montażu Twojej toalety. Za jego pomocą skutecznie połączysz ją z kanalizacją, dzięki czemu WC będzie prawidłowo spełniało swoją funkcję. Produkt wykonany został z gumy, a zatem wykazuje znakomite właściwości wytrzymałościowe – jest odporny na szkodliwe działanie wilgoci, więc posłuży Ci przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Przyłącze proste WC fi 110 mm to funkcjonalny produkt, który umożliwi Ci wykonanie skutecznego połączenia toalety z odpływem kanalizacyjnym. W związku z tym znajdzie zastosowanie we wszelkiego rodzaju łazienkach –zarówno w Twoimi mieszkaniu, jak i w rozmaitych lokalach użytkowych. Produkt posiada prosty kształt, a zatem należy go stosować przy WC ustawionych równolegle do odpływu. Wykonany został z gumy, w związku z czym wykazuje znakomitą odporność na szkodliwe działanie wilgoci – nie będzie więc niszczał przy ciągłym kontakcie z wodą. Przyłącze charakteryzuje się również uniwersalną białą barwą, dzięki czemu idealnie komponuje się z kolorem armatury łazienkowej. W naszej ofercie znajdziesz także inne złącza WC, wobec czego wybierzesz potrzebny Ci model.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPrzyłącze WC
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producenta2 lata
     MarkaJano
     Długość produktu100mm
     Maksymalna długość z przedłużeniami100mm
     Typ złącza rury odpływowejProste
     Grupa kolorystycznaBiały
     MateriałGuma
     Kod produktu5908289680935