Zobacz więcej Odpływy WC

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy WC

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przyłącze WC harmonijkowe McAlpine 230 - 540 mm

Przyłącze WC harmonijkowe McAlpine 230 - 540 mm

64,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przyłącze do WC typu harmonijkowego zastosujesz podczas budowy lub też wymiany ceramiki łazienkowej w Twoim domu. Produkt o elastycznej, harmonijkowej budowie połączy miskę ustępową z wewnętrzna siecią kanalizacyjną. Dzięki wykonaniu z trwałego tworzywa sztucznego – polipropylenu, łącznik charakteryzuje się trwałością.

   Cechy i zalety

    Przyłącze harmonijkowe w kolorze białym zastosujesz do miski ustępowej. Produkt jest jedną z części składowych prawidłowo działającej instalacji kanalizacyjnej, stanowiąc zakończenie podejścia kanalizacyjnego. Zastosowanie specjalnej kształtki umożliwi Ci wykonanie szybkiego oraz szczelnego połączenia ceramicznej miski z wewnętrzną instalacją. Produkt ma postać elastycznej, harmonijkowej rury o zmiennej długości. Wykorzystasz ją w sytuacji, gdy nie będzie możliwości zastosowania kolan lub elementów sztywnych. Dzięki wykonaniu z polipropylenu łącznik jest trwały, ale i odporny na działanie kwasów oraz innych środków chemicznych. Jest to szczególnie ważne, ponieważ do czyszczenia misek ustępowych używane są preparaty żrące.

    • Przyłącze kanalizacyjne elastyczne o długości od 230 do 540 mm

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolipropylen (PP)
    Kod produktu5036484073495