Zobacz więcej Odpływy WC

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy WC

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przyłącze WC mimośrodowe McAlpine 40 mm

Przyłącze WC mimośrodowe McAlpine 40 mm

34,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Kupon o wartości 150 zł na kolejne zakupy za każdy wydany 1000 zł na asortyment łazienkowy

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przyłącze mimośrodowe wykorzystasz podczas łączenia elementów wyposażenia sanitarnego łazienki z wewnętrzną siecią kanalizacyjną. Produkt dzięki odpowiedniej budowie zapewnia szczelne połączenie części hydraulicznych. Umożliwia również czyszczenie od strony górnego wylotu, co ułatwia wygodę użytkowania i higienę. Przyłącze prezentuje się estetycznie i jest trwałe, ponieważ zostało wykonane z metalu i polipropylenu.

   Cechy i zalety

    Mimośrodowe przyłącze to element systemu kanalizacyjnego, który umożliwia prawidłowe funkcjonowanie sanitarnego wyposażenia łazienki. Syfon posiada element umożliwiający czyszczenie od góry, co jest bardzo wygodnym i higienicznym rozwiązaniem. Budowa mimośrodowa z przesunięciem osi pozwoli na prawidłowe połączenie elementu z kanalizacją na odpowiedniej wysokości od podłogi. Produkt został wykonany z mocnych materiałów, jakimi są metal oraz polipropylen, które zapewniają trwałość i bezawaryjne działanie. Odpowiednio zamontowane przyłącze będzie również szczelne. Uniwersalny kolor dobrze komponuje się z ceramiką sanitarną. Element ten znajdziesz także w wersji długiej lub krótkiej. W naszej ofercie dostępne są również inne części zestawu hydraulicznego do Twojej łazienki.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPrzyłącze WC
     MateriałPolipropylen (PP)
     Kod produktu5036484500366