icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Odpływy WC

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy WC

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przyłącze WC mimośrodowe McAlpine 40 mm

Przyłącze WC mimośrodowe McAlpine 40 mm

34,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przyłącze mimośrodowe wykorzystasz podczas łączenia elementów wyposażenia sanitarnego łazienki z wewnętrzną siecią kanalizacyjną. Produkt dzięki odpowiedniej budowie zapewnia szczelne połączenie części hydraulicznych. Umożliwia również czyszczenie od strony górnego wylotu, co ułatwia wygodę użytkowania i higienę. Przyłącze prezentuje się estetycznie i jest trwałe, ponieważ zostało wykonane z metalu i polipropylenu.

   Cechy i zalety

    Mimośrodowe przyłącze to element systemu kanalizacyjnego, który umożliwia prawidłowe funkcjonowanie sanitarnego wyposażenia łazienki. Syfon posiada element umożliwiający czyszczenie od góry, co jest bardzo wygodnym i higienicznym rozwiązaniem. Budowa mimośrodowa z przesunięciem osi pozwoli na prawidłowe połączenie elementu z kanalizacją na odpowiedniej wysokości od podłogi. Produkt został wykonany z mocnych materiałów, jakimi są metal oraz polipropylen, które zapewniają trwałość i bezawaryjne działanie. Odpowiednio zamontowane przyłącze będzie również szczelne. Uniwersalny kolor dobrze komponuje się z ceramiką sanitarną. Element ten znajdziesz także w wersji długiej lub krótkiej. W naszej ofercie dostępne są również inne części zestawu hydraulicznego do Twojej łazienki.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPrzyłącze WC
     MateriałPolipropylen (PP)
     Kod produktu5036484500366