Zobacz więcej Przymiary

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Miarki

Strzałka w prawo

Przymiary

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przymiar wstęgowy z włókna szklanego Top Tools zwijany

Przymiar wstęgowy z włókna szklanego Top Tools zwijany

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przymiar wstęgowy przeznaczony jest do precyzyjnego wykonywania różnych pomiarów. Przyda Ci się np. podczas prac remontowo-budowlanych. Taśma wykonana została z włókna szklanego, więc jest odporna na korozyjne działanie wilgoci. Proponujemy różne rodzaje tego produktu, więc możesz wybrać model najlepiej spełniający Twoje potrzeby.

   Cechy i zalety

    Przymiar wstęgowy przyda Ci się podczas prac remontowo-budowlanych lub warsztatowych. Umożliwia szybkie i sprawne wykonywanie różnych pomiarów. Taśma została wykonana z włókna szklanego, czyli materiału odpornego na działanie szkodliwych czynników, takich jak wilgoć, czy skrajne temperatury – dzięki temu możesz stosować ją nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Jest to model zwijany na korbkę, co znacznie ułatwi Ci jego użytkowanie. Stosując go możesz tworzyć niezwykle równe oraz stabilne konstrukcje bez konieczności wynajmowania fachowca. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz rozmaite rodzaje przyrządów do mierzenia, za sprawą czego możesz z łatwością wybrać produkt najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

    • Zwijany

    Specyfikacja techniczna

    MarkaTop Tools
    Głębokość produktu30mm
    Szerokość produktu130mm
    Wysokość produktu180mm
    MateriałWłókno szklane
    Kod produktu5902062285126