Zobacz więcej Organizery, pudełka, pokrowce na ubrania, szafka na buty

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pudełko 31 x 55 x 33 cm szare 3 szt.

Pudełko 31 x 55 x 33 cm szare 3 szt.

72,98
/ kpl.
24,33
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pudełko szare będzie nieocenioną pomocą podczas porządkowania mieszkania. Do pojemnika schowasz przedmioty, które do tej pory były rozrzucone po mieszkaniu. Pudełko świetnie nadaje się też do przechowywania ubrań. Dzięki niemu w Twojej szafie zapanuje idealny porządek. Produkt wykonano z wytrzymałego materiału, a więc możesz mieć pewność, że będzie Ci służyło długo.

   Cechy i zalety

    Pudełko szare pomoże Ci uporządkować mieszkanie. Możesz wykorzystać je do przechowywania walających się dotąd po pokojach przedmiotów. Dzięki niemu zarówno małe, jak i większe przedmioty będą miały swoje miejsce i pozostaną ukryte przed wzrokiem. Pudełko będzie też zabezpieczeniem przed kurzem. Produkt świetnie sprawdzi się także w przechowywaniu ubrań. Dzięki temu w Twojej szafie zapanuje porządek. Pudełko 31 × 55 × 33 cm szare 3 szt. wykorzystasz też do zorganizowania garderoby. Produkt wykonano z trwałego materiału, toteż możesz mieć pewność, że przez długi czas będzie doskonale spełniał swoją funkcję. Szary kolor świetnie wpisuje się w nowoczesne i skandynawskie aranżacje wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz także pudełka w innych rozmiarach.

    • Pomocny w utrzymaniu idealnego porządku w szafie
    • Wykonany z wytrzymałego materiału

    Specyfikacja techniczna

    KolorSzary
    Kod produktu5057741318838