Zobacz więcej Przecinaki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Przecinaki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Punktak automatyczny

Punktak automatyczny

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Montujesz konstrukcję za stali i zastanawiasz się, jak prawidłowo wyznaczyć miejsce, w którym powstanie otwór? Zadanie to wykonasz bezproblemowo za pomocą prezentowanego punktaka. Automatyczny model jest łatwy w obsłudze – wystarczy nacisnąć go do oporu, a produkt sam zaznaczy punkt wiercenia. Z powodzeniem dopasujesz go do własnych potrzeb, gdyż idealnie sprawdza się też na kolorowych metalach.

   Cechy i zalety

    Podczas prac montażowych często masz problem z wyznaczeniem miejsca, w którym ma powstać otwór? Zadanie to ułatwi Ci prezentowany punktak. Automatyczny model pozwala na błyskawicznie wykonanie zaplanowanych prac. Z powodzeniem dopasujesz go do własnych potrzeb, ponieważ nadaje się do zastosowania podczas wiercenia zarówno w stali, jak też metalach kolorowych. Korzystanie z niego jest szczególnie łatwe – wystarczy nacisnąć go do oporu, a produkt sam zaznaczy punkt wiercenia. Podczas prac montażowych ważna jest dbałość o wykonywanie otworów w odpowiednich miejscach – w innym przypadku uzyskanie równiej i stabilnej konstrukcji może okazać się niemożliwe. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas asortymentem i wypróbowania praktycznego punktaka!

    • Pełni rolę regulatora naprężenia
    • Nie wymaga pobijania młotkiem

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPunktak
    MarkaUnbranded
    Typ punktakaPunktak
    MateriałMosiądz i stal chromowo-wanadowa
    Kod produktu3663602819448