Zobacz więcej Podziemne systemy nawadniania

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Puszka poboru wody Gardena Pipeline

Puszka poboru wody Gardena Pipeline

148
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Puszka poboru wody Gardena Pipeline charakteryzuje się wytrzymałością. Element systemu zamontujesz pod ziemią. Produkt wykonany z tworzywa sztucznego posłuży Ci do podłączenia węża ogrodowego. Dzięki specjalnemu zaworowi dopływ wody zostanie odcięty, gdy odłączysz wąż. W puszce znajduje się filtr, jego wyczyszczenie nie sprawi Ci żadnych problemów.

   Cechy i zalety

    Puszka poboru wody Gardena Pipeline jest przeznaczona do zamontowania pod ziemią. To produkt, do którego możesz podłączyć wąż ogrodowy. Wystarczy, że odsuniesz wypukłą pokrywę. Produkt ma wbudowany specjalny zawór. Sprawia on, że dopływ wody jest automatycznie przerywany po odłączeniu węża. Dzięki temu nie marnujesz wody i nie musisz zakręcać kranu. Puszka poboru wody Gardena Pipeline ma wbudowany filtr zabrudzeń. Możesz go wyjąć i bez trudu wyczyścić. Wystarczy, że opłukasz filtr wodą. Element systemu nawadniającego został wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Dzięki temu puszka odznacza się odpornością na uszkodzenia. W naszej ofercie dostępne są też inne elementy systemu Gardena Pipeline, które ułatwią Ci dbanie o ogród.

    • Wysoka jakość i wytrzymałość
    • Łatwe czyszczenie
    • Kulowa konstrukcja pokrywy

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuDysza systemu nawadniania
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MarkaGardena
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu4078500057684