Zobacz więcej Puszki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Puszki elektryczne

Strzałka w prawo

Puszki podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Puszka podtynkowa Elektro-Plast odgałęźna PO-70F

Puszka podtynkowa Elektro-Plast odgałęźna PO-70F

1,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Puszka podtynkowa Elektro-Plast odgałęźna PO-70F posłuży Ci do bezpiecznego umieszczenia połączeń elektrycznych przewodów instalacji elektrycznej. Zamontujesz ją pod tynkiem, dzięki czemu pozostanie ukryta i nie zaburzy estetyki pomieszczenia. W ofercie naszych sklepów znajdziesz różne modele puszek podtynkowych Elektro-Plast oraz osprzęt do ich montażu.

   Cechy i zalety

    Puszka podtynkowa Elektro-Plast odgałęźna PO-70F posiada poziom ochrony IP 20, dlatego bezpiecznie zainstalujesz w niej połączenia elektryczne przewodów instalacji elektrycznej. Puszka została wyprodukowana z polipropylenu. Jest to solidne tworzywo sztuczne wysokiej jakości, więc produkt masz pewność, że produkt przez długi czas niezawodnie będzie pełnić swoją funkcję. Puszka podtynkowa Elektro-Plast odgałęźna PO-70F ma gwarancję obejmującą dwa lata użytkowania. Zamontujesz ją w łatwy sposób pod tynkiem, dzięki czemu nie będzie widoczna w pomieszczeniu. Nie zaburzy wystroju wnętrza. Rozmiar 7,9 x 7,9 x 4,1 cm pozwoli Ci na dobór odpowiedniego osprzętu, który znajdziesz w naszym asortymencie. Do produktu dołączona została pasująca pokrywka.

    • Łatwy montaż
    • Wysokiej jakości tworzywo
    • Wymiary produktu: 7,9 x 7,9 x 4,1 cm

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPuszka połączeniowa
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MarkaElektro-Plast
    Poziom ochronyIP20
    KolorPomarańczowy
    Kod produktu5901752632097