Zobacz więcej Deszczówka i oczyszczanie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Puzzolana filtrująca Aquabin 10 kg
Strzałka w prawo

Puzzolana filtrująca Aquabin 10 kg

49,98
/ szt.
5
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Puzzolana filtrująca Aquabin to wyprodukowany z kamienia element wyposażenia przydomowych oczyszczalni ścieków. Tworzy środowisko do namnażania i osadzania bakterii. Produkt pełni funkcję wymiennego filtra. Nadaje się do umieszczenia w specjalnym koszu. W naszym sklepie znajdziesz szereg produktów Aquabin, które nadają się do rozbudowanych systemów instalacji ogrodowych.

   Cechy i zalety

    Kompletujesz akcesoria do wykonania przydomowej oczyszczalni? Puzzolana filtrująca Aquabin 10 kg to innowacyjny produkt o bardzo ważnej funkcji. Jest ciekawą alternatywą dla klasycznych wkładów. Ma specyficzną strukturę, podobną do gąbki, która jest świetnym miejscem do namnażania się bakterii. Dzięki temu praca całego systemu przebiega w niezakłócony sposób. Produkt został wykonany z kamienia. Wymienne filtry mają specjalny kształt, który bez problemu zmieści się w koszu filtrującym. Puzzolana filtrująca Aquabin jest wydajna, a w worku znajdziesz aż dziesięć kilogramów tego materiału, który wystarczy Ci na długi czas. Sprawdź również inne produkty Aquabin, które są przeznaczone do kanalizacji przydomowej. Na produkt przysługuje dwuletnia gwarancja.

    • Wymienny materiał filtrujący

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAquabin
    Długość pojemnika250mm
    Szerokość pojemnika250mm
    Wysokość pojemnika250mm
    W zestawiepuzzolana 10 kg
    Kod produktu5901095526350