Zobacz więcej Czujniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Inteligentny dom

Strzałka w prawo

Czujniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Radiowy czujnik ruchu Zamel RCR-01

Radiowy czujnik ruchu Zamel RCR-01

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Urządzenie, które umożliwi Ci stworzenie bezprzewodowego systemu sterowania oświetleniem, to radiowy czujnik ruchu. Za jego pomocą możesz kontrolować zużywanie energii i zaprogramować dane odbiorniki tak, aby działały zgodnie z Twoimi rzeczywistymi potrzebami. Nadajnik ten jest całkowicie mobilny, dlatego masz swobodę jego umiejscowienia.

   Cechy i zalety

    Masz szansę w łatwy sposób sterować oświetleniem w rozmaitych pomieszczeniach za pomocą prezentowanego radiowego czujnika ruchu. Dopasujesz go do wszelkich rodzajów odbiorników systemu bezprzewodowej kontroli nad urządzeniami elektrycznymi – Exta Free. Nadajnik radiowy uruchamia dany element instalacji oświetleniowej na wskutek wykrycia ruchu lub w czasie zapadania zmierzchu – dzięki temu możesz stworzyć wysoce energooszczędny system sterowania oświetleniem. Czujnik ruchu jest w pełni przenośny i możesz umieścić go w dowolnym miejscu – bez konieczności instalowania na stałe czy podłączania do przewodów. Dzięki optycznej sygnalizacji dowiesz się, czy urządzenie działa, jak należy, a także ustalisz stan baterii, co pozwoli Ci łatwo zachować ciągłość jego pracy.

    • Bezprzewodowy montaż natynkowy nie wymaga doprowadzenia okablowania
    • Wbudowany czujnik zapobiega uruchomieniu oświetlenia bez potrzeby
    • Wyłączając czujnik oświetlenia, urządzenie reaguje na ruch

    Specyfikacja techniczna

    SeriaExta Free
    Częstotliwość868000000Hz
    Kompatybilność z systemami Smart home (inteligentny dom)wbudowany wyłącznik zmierzchowy (możliwa blokada pracy czujnika przy dużym natężeniu oświetlenia w ciągu dnia); łatwy montaż; zasilanie bateryjne; sygnalizacja optyczna wysyłania informacji oraz stanu baterii
    Napięcie zasilania3V
    Rodzaj baterii/akumulatoraAAA (LR03)
    Rodzaj zabezpieczeniaTransmisja z adresacją
    Kod produktu5903669041641