Zobacz więcej Pace budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Pace budowlane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rajberka Comensal plastikowa gładka 14 x 28 cm

Rajberka Comensal plastikowa gładka 14 x 28 cm

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Do prac wykończeniowych zastosujesz rajberkę. Przy pomocy produktu z łatwością rozprowadzisz oraz rozetrzesz warstwę tynku. Produkt został wyposażony w uchwyt, który jest wykonany z plastiku, cechującego się odpowiednią trwałością. Dzięki temu rajberka zachowa kształt nadany przez producenta, pomimo częstego użytkowania.

   Cechy i zalety

    Jeżeli poszukujesz przydatnego produktu do wykonania prac wykończeniowych w Twoim mieszkaniu lub domu, przyda Ci się rajberka. Za sprawą produktu, możesz w szybki i jednocześnie łatwy sposób wykonać rozprowadzanie tynków mineralnych oraz strukturalnych na powierzchni ścian. Dzięki temu doskonale przygotujesz powierzchnie pod nałożenie gładzi gipsowej. Niewątpliwie istotnym atutem narzędzia jest materiał użyty do wykonania elementu rajberki – plastik, bowiem cechuje się on odpowiednią trwałością, dlatego też produkt zachowa doskonały stan pomimo upływu lat oraz częstej eksploatacji. Wyprofilowany uchwyt pewnie leży w dłoni, dlatego też zapewni Ci komfortowe wykonywanie pracy przez długi czas. Element nabędziesz również w naszej ofercie w innych wymiarach.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     Kod produktu5902060100711