Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Pace glazurnicze

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia glazurnicze

Strzałka w prawo

Pace glazurnicze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rajberka Comensal Soft Touch 14 x 28 cm

Rajberka Comensal Soft Touch 14 x 28 cm

31,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rajberka znajduje zastosowanie podczas prac remontowo-budowlanych. Doskonale sprawdza się przy nakładaniu tynków mineralnych i strukturalnych. Posiada ergonomiczny, dwukomponentowy uchwyt pokryty dodatkowo warstwą antypoślizgowego materiału. Całość wykonana jest z lekkiego tworzywa sztucznego, więc jest wygodna w użytku.

   Cechy i zalety

    Rajberka przeznaczona jest do prac murarsko-tynkarskich – przyda się profesjonalnemu wykonawcy, ale warto także posiadać ją w domowej skrzynce z narzędziami. W szczególności wykorzystasz ją przy tynkach strukturalnych oraz mineralnych – posłuży Ci do ich wygładzania i rozcierania. Produkt został wykonany z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego odznaczającego się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, które są nie do uniknięcia podczas trwania prac remontowych. Dodatkowo narzędzie posiada dwukomponentowy uchwyt o ergonomicznym kształcie, który pokryto warstwą materiału antypoślizgowego. Dzięki temu narzędzie dobrze trzyma się w dłoni i nie wyślizguje się z niej, co z kolei wpływa na niezwykły komfort i bezpieczeństwo jego użytkowania.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Typ uchwytuDwukomponentowy
     Kod produktu5902060004422