LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Ramki do tablic rejestracyjnych

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka do tablic rejestracyjnych czarna

Ramka do tablic rejestracyjnych czarna

8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ramkę do tablic rejestracyjnych możesz z powodzeniem wykorzystać w swoim samochodzie. Stosuje się ją do solidnego mocowania tablicy rejestracyjnej. Produkt wykonany został z mocnych i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości użytkowe przez długi czas. Jego montaż z łatwością przeprowadzisz za pomocą prostych narzędzi.

   Cechy i zalety

    Ramka do tablic rejestracyjnych służy do stosowania w samochodach, ciężarówkach, w niektórych motocyklach, przyczepach i innych tego typu pojazdach. Pozwala w stabilny sposób zamocować tablicę rejestracyjną, dzięki czemu jest ona dobrze widoczna i zabezpieczona przed zgubieniem. Ramka wykonana została z mocnego i odpornego na działanie warunków atmosferycznych polistyrenu. Dzięki temu materiałowi nie traci ona swoich cech użytkowych, a także nie niszczeje w warunkach drogowych. Produkt jest łatwy w montażu, ponieważ można go przeprowadzić za pomocą prostych narzędzi. Czynność ta trwa krótko, dzięki czemu możesz zaoszczędzić swój czas na realizację innych czynności. W naszej ofercie znajdują się również inne przydatne akcesoria samochodowe.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Typ produktuRamka do tablicy rejestracyjnej
     MateriałPolistyren (PS)
     Kod produktu5907464475014