Zobacz więcej Ramki do tablic rejestracyjnych

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka do tablic rejestracyjnych srebrna

Ramka do tablic rejestracyjnych srebrna

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ramka umożliwia mocowanie przy samochodach tablic rejestracyjnych – przyda się zarówno w profesjonalnym serwisie naprawczym, jak też w przydomowym garażu. Charakteryzuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ wykonana została z odpornego na zniekształcenia polistyrenu. Zamocujesz ją z łatwością, bez konieczności stosowania skomplikowanych narzędzi.

   Cechy i zalety

    Ramka wykorzystywana jest w celu montowania przy samochodach tablic rejestracyjnych – stosowana jest zarówno w profesjonalnych serwisach, jak też przydomowych warsztatach przez osoby samodzielnie wykonujące prace przy swoich pojazdach. Stworzona została z polistyrenu, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne – wobec tego gwarantuje idealny rezultat pracy na długi czas. Prezentuje się wyjątkowo elegancko, gdyż utrzymana jest w atrakcyjnym srebrnym kolorze. Zamontujesz ją z łatwością za pomocą prostych narzędzi, błyskawicznie przeprowadzając zaplanowane prace. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne akcesoria wykorzystywane przy samochodach, dlatego z powodzeniem skompletujesz przedmioty spełniające Twoje potrzeby.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Typ produktuRamka do tablicy rejestracyjnej
     MateriałPolistyren (PS)
     Kod produktu5907464475021