Zobacz więcej Ramki na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Ramki na zdjęcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka na zdjęcia 18 x 24 cm czarny lakier

Ramka na zdjęcia 18 x 24 cm czarny lakier

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki użyciu ramki, w modny i oryginalny sposób oprawisz wybraną fotografię lub pocztówkę. Produkt posiada czarny kolor oraz wykończenie na wysoki połysk – dzięki czemu prezentuje się bardzo stylowo i pasuje do większości pomieszczeń. Ramki są dostępne w różnych wymiarach, wśród których znajdziesz rozmiar idealnie pasujący do danego zdjęcia.

   Cechy i zalety

    Oprawiając zdjęcie w ramkę, możesz mu nadać modny wygląd i tym samym stworzyć stylową dekorację wnętrza. Produkt został wyposażony w cienką listwę, dzięki czemu prezentuje się bardzo nowocześnie i będzie pasować do modnie urządzonego salonu lub pokoju gościnnego. Z tyłu ramki znalazła się niewielkich rozmiarów nóżka – pozwalająca na jej stabilne ustawienie na nocnej szafce lub na stoliku. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego, dlatego też możesz go umieścić w kuchni lub jadalni – gdzie mimo kontaktu z wilgocią może pozostać w oryginalnym stanie przez długi czas. Ramka posiada czarny kolor, który nie tylko dobrze komponuje się z większością mebli, ale także maskuje niektóre zabrudzenia. Dostępne są także modele o większych rozmiarach, wśród których znajdziesz produkt odpowiedni do danej fotografii.

    • Nowoczesne wzornictwo
    • Piękny efekt w korzystnej cenie
    • Szybki i łatwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość ramy15mm
    Format zdjęć18 x 24 cm
    Typ montażuWolnostojący lub montaż ścienny
    MateriałSzkło i tworzywo sztuczne
    Materiał ramyTworzywo sztuczne
    KolorCzarny lakier
    Kod produktu5900652085774